2559669480851994

Striplac Peel or Soak SINFUL GLOW 8 ml

Značka: Alessandro
icons
LED lak na nehty, který se aplikuje jednoduše jako běžný lak, vydrží však minimálně třikrát déle. Když vás barva omrzí stačí jednoduše sloupnout nebo odstranit soak off tekutinou. A to vše v pohodlí domova! Nikdy neaplikujte venku, na sluníčku tuhne.
------------------------------------------
APLIKACE A ODSTRANĚNÍ
------------------------------------------
 UPOZORNĚNÍ
 
 • vytvrzujte 90 s v UV/ 60 s v LED lampě
 • Návrh bez názvu (8)nevystavujte slunečnímu záření
 • nevystavujte v blízkosti zapnuté UV lampy
 • po použití otírejte hrdlo lahvičky - zabráníte tím tvorbě bublinek a hrudek
 • dá se použít i na "umělé nehty" místo barevného gelu, v tomto případě však nelze sloupnout, musí se odpilovat
 • při slupování doporučujeme vždy používat Striplac aktivátor odloupnutí - jedinečný dermatologicky testovaný olej, který pomáhá sloupnutí Striplacu
 • při odstraňování tekutinou soak off doporučujeme používat výhradně Striplac soak off tekutinu (má šetrné složení k přírodním nehtům) 
 • zobrazení barvy na monitoru PC nebo telefonu se může lišit s reálnou barvou produktu.
 
Dostupnost Skladem
Kód: 48-108
499 Kč
Striplac Peel or Soak SINFUL GLOW 8 ml
Značka: Alessandro
Striplac
Vaše domácí nehtové studio. LED lak na nehty, který se lakuje jako běžný lak, vydrží až 2 týdny a poté jej jednoduše sloupnete nebo odstraníte pomocí  speciální tekutiny. 
 
Upozornění před aplikací:
Striplac je LED lak určený k aplikaci na přírodní zdravé nehty. Pokud jej budete lakovat na nehty oslabené (po sundání gelu nebo gel laku) negarantujeme vám, že bude dobře držet a snadno se odstraňovat. 
 
Aplikace:
 • 1 upravte pilníkem tvar nehtů, zatlačte nasucho nehtovou kůžičku. Odmastěte přírodní nehty pomocí Striplac cleansing pads.Použít můžete také Cleanser 05-651 na  gel. Nedoporučujeme používat k odmaštění odlakovač nebo líh. Polštářkem otřete celý nehet, kůžičku kolem a i místo pod nehtem. Nehty hodinu před aplikací nenamáčejte a vyhýbejte se mastnotě.
 • 2 Nedoporučujeme nehty zmatnit pilníkem, nezvýšíte tím přilnavost, ale oslabíte přírodní nehty.
 • 3 nalakujte přímo na nehet Striplac barvu. Lakujte ve dvou  tenkých  vrstvách a vyhýbejte se nehtové kůžičce.Přetahujte hranu nehtu,aby byl nehet celý obalený i včetně hrany nehtu a vytvrzujte vždy po 2 nehtech. Pokud by jste lakovali celou ruku na jednou ,tak se Strip lak stahuje z hrany nehtu.Tenká vrstva znamená, že štěteček otřete celý o hrdlo lahvičky a použijete pouze množství, které Vám zůstane ve štětinách. Striplac barva již obsahuje base coat, takže se nemusíte bát, že by vám po sundání zůstaly zbarvené nehty.  Vytvrďte 60 sek LED / 90 sek UV (v závislosti na síle lampy).Lakujte dvě tenké vrstvy. Při aplikaci jedné silnější vrstvy nedosáhnete dokonalého výsledku.
 • 4 nalakujte Striplac Top coat na celý nehet. Nalakujte dostatečné množství, aby se Top coat po vytvrzení a setření výpotku leskl. Vytvrďte 60 sek LED / 90 sek UV (v závislosti na síle lampy)
 • 5 setřete výpotek (lepkavá vrstva na povrchu) odmaštujícími polštářky nebo glossy finish kod 45-420 a ošetřete nehtovou kůžičku olejíčkem.
Odstranění:
 • Sloupnutí (pevné, zdravé nehty)
 • Naneste Peel off aktivátor ke kůžičce, i na plochu nehtu a zatlačte ze strany,tak aby jste se dostali pod vytvrzeny StipLac. Aktivátor nechte působit 5 minut. Poté zatlačte ze strany a Striplac sloupněte. Pokud to nejde, přidejte peel off aktivátor pod Strip lac a zkuste to za 5 minut znovu. Pokud pro Vás bude slupování problematické, použijte metodu rozpuštění acetonem.
 • Rozpuštění (měkké, třepivé nehty)
 • Nehty rozrušte buffer pilníkem a poté naneste soak off tekutinu na alobalový tampónek a nehty zabalte na 10 minut. Striplac se sám rozpustí. Zbytky jemně odstraňte manikúrním dřívkem.
V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na tel: +420 777 700 635
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: STRIPLAC
Hmotnost: 0.05 kg

Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. 80´léta - zakladatelka Alessandro Silvia Troska - jedna z prvních opravdových nehtových designérek na starém kontinentu, umění modelace nehtů představila v Německu již v 80´ letech.  Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.

Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka uvedla na trh úplně první bezkyselinové UV gely na světě , které posunuly nehtovou modelaci o stupeň víš.

Značka Alessandro se vždy snaží jít kupředu a vytvořit ve spolupráci s nehtovými designéry materiály , které splňují moderní požadavky na UV gely.

Skvělé úspěchy Alessandra

1990 - První bezkyselinové UV gely na světe - Alessandro Soft gely

1998 - Silvia Troska byla vyhlášena podnikatelkou roku a řada Nail control system získává ocenění

2000 - 2002 - 2 ocenění za řadu péče o ruce Hands!Up

2013 - Striplac - světová inovace, první UV/LED svlékací lak na nehty

 

Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce a nohy.