2559669480851994

STRIPLAC Peel or Soak GRAND PLIÉ 8 ml

Značka: Alessandro

Tento produkt je momentálně z logistických důvodů nedostupný. Můžete však objednat, ihned po naskladnění bude Vaše objednávka vyřízena.icons

 

LED lak na nehty, který se aplikuje jednoduše jako běžný lak, vydrží však minimálně třikrát déle. Když vás barva omrzí stačí jednoduše sloupnout nebo odstranit soak off tekutinou. A to vše v pohodlí domova! Nikdy však neaplikujte venku, na sluníčku tuhne.

------------------------------------------
APLIKACE A ODSTRANĚNÍ
------------------------------------------
 UPOZORNĚNÍ
 
 • vytvrzujte 90 s v UV/ 60 s v LED lampě
 • Návrh bez názvu (8)nevystavujte slunečnímu záření
 • nevystavujte v blízkosti zapnuté UV lampy
 • po použití otírejte hrdlo lahvičky - zabráníte tím tvorbě bublinek a hrudek
 • dá se použít i na "umělé nehty" místo barevného gelu, v tomto případě však nelze sloupnout, musí se odpilovat
 • při slupování doporučujeme vždy používat Striplac aktivátor odloupnutí - jedinečný dermatologicky testovaný olej, který pomáhá sloupnutí Striplacu
 • při odstraňování tekutinou soak off doporučujeme používat výhradně Striplac soak off tekutinu (má šetrné složení k přírodním nehtům) 
 • zobrazení barvy na monitoru PC nebo telefonu se může lišit s reálnou barvou produktu.
Dostupnost Skladem
Kód: 48-189
499 Kč –20 % 399 Kč
STRIPLAC Peel or Soak GRAND PLIÉ 8 ml
Značka: Alessandro
48 189 Grand%20Pli%C3%A9%20%281%29
499 Kč –20 %
Striplac
Vaše domácí nehtové studio. LED lak na nehty, který se lakuje jako běžný lak, vydrží až 2 týdny a poté jej jednoduše sloupnete nebo odstraníte pomocí  speciální tekutiny. 
 
Upozornění před aplikací:
Striplac je LED lak určený k aplikaci na přírodní zdravé nehty. Pokud jej budete lakovat na nehty oslabené (po sundání gelu nebo gel laku) negarantujeme vám, že bude dobře držet a snadno se odstraňovat. 
 
Aplikace:
 • 1 upravte pilníkem tvar nehtů, zatlačte nasucho nehtovou kůžičku. Odmastěte přírodní nehty pomocí Striplac cleansing pads.Použít můžete také Cleanser 05-651 na  gel. Nedoporučujeme používat k odmaštění odlakovač nebo líh. Polštářkem otřete celý nehet, kůžičku kolem a i místo pod nehtem. Nehty hodinu před aplikací nenamáčejte a vyhýbejte se mastnotě.
 • 2 Nedoporučujeme nehty zmatnit pilníkem, nezvýšíte tím přilnavost, ale oslabíte přírodní nehty.
 • 3 nalakujte přímo na nehet Striplac barvu. Lakujte ve dvou  tenkých  vrstvách a vyhýbejte se nehtové kůžičce.Přetahujte hranu nehtu,aby byl nehet celý obalený i včetně hrany nehtu a vytvrzujte vždy po 2 nehtech. Pokud by jste lakovali celou ruku na jednou ,tak se Strip lak stahuje z hrany nehtu.Tenká vrstva znamená, že štěteček otřete celý o hrdlo lahvičky a použijete pouze množství, které Vám zůstane ve štětinách. Striplac barva již obsahuje base coat, takže se nemusíte bát, že by vám po sundání zůstaly zbarvené nehty.  Vytvrďte 60 sek LED / 90 sek UV (v závislosti na síle lampy).Lakujte dvě tenké vrstvy. Při aplikaci jedné silnější vrstvy nedosáhnete dokonalého výsledku.
 • 4 nalakujte Striplac Top coat na celý nehet. Nalakujte dostatečné množství, aby se Top coat po vytvrzení a setření výpotku leskl. Vytvrďte 60 sek LED / 90 sek UV (v závislosti na síle lampy)
 • 5 setřete výpotek (lepkavá vrstva na povrchu) odmaštujícími polštářky nebo glossy finish kod 45-420 a ošetřete nehtovou kůžičku olejíčkem.
Odstranění:
 • Sloupnutí (pevné, zdravé nehty)
 • Naneste Peel off aktivátor ke kůžičce, i na plochu nehtu a zatlačte ze strany,tak aby jste se dostali pod vytvrzeny StipLac. Aktivátor nechte působit 5 minut. Poté zatlačte ze strany a Striplac sloupněte. Pokud to nejde, přidejte peel off aktivátor pod Strip lac a zkuste to za 5 minut znovu. Pokud pro Vás bude slupování problematické, použijte metodu rozpuštění acetonem.
 • Rozpuštění (měkké, třepivé nehty)
 • Nehty rozrušte buffer pilníkem a poté naneste soak off tekutinu na alobalový tampónek a nehty zabalte na 10 minut. Striplac se sám rozpustí. Zbytky jemně odstraňte manikúrním dřívkem.
V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na +420 777 700 635
 

Doplňkové parametry

Kategorie: STRIPLAC
Hmotnost: 0.05 kg

Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. 80´léta - zakladatelka Alessandro Silvia Troska - jedna z prvních opravdových nehtových designérek na starém kontinentu, umění modelace nehtů představila v Německu již v 80´ letech.  Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.

Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka uvedla na trh úplně první bezkyselinové UV gely na světě , které posunuly nehtovou modelaci o stupeň víš.

Značka Alessandro se vždy snaží jít kupředu a vytvořit ve spolupráci s nehtovými designéry materiály , které splňují moderní požadavky na UV gely.

Skvělé úspěchy Alessandra

1990 - První bezkyselinové UV gely na světe - Alessandro Soft gely

1998 - Silvia Troska byla vyhlášena podnikatelkou roku a řada Nail control system získává ocenění

2000 - 2002 - 2 ocenění za řadu péče o ruce Hands!Up

2013 - Striplac - světová inovace, první UV/LED svlékací lak na nehty

 

Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce a nohy.